Politikamız

 KDYF UNLUM GIDA VE UNLU MAMÜLLER ÜRETİM SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

 

POLİTİKAMIZ

 

 

Ø  Kuruluşumuz kuruluşundan bu yana edinmekte olduğu deneyimlerini, değişime, gelişime ve sürekli iyileştirmeye yönelik kullanarak her zaman mükemmeli kendisi için vizyon olarak görür.

 

Ø  Amacımız; Bütün üretimlerimizde hammadden ve tedarikçilerimizden tüketiciye kadar oluşacak GIDA GÜVENLİĞİ ile ilgili tüm riskleri önceden belirleyip yok etmek;

 

Ø  Tüm çalışanlarımızın katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır gıda güvenliği riski elde etmek;

 

Ø  Şirketimiz insana, topluma ve doğaya saygı ilkesiyle, Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken gıda güvenliğine etkileri dikkate alınarak riskler kaynağında önlemek;

 

Ø  Dinamik ve pozitif yapısını koruyup sürekli kılarak müşteri odaklı çalışır.

 

Ø  Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim sisteminin gereklerini tüm çalışanların yerine getirdiği bir tesiste, kirliliği önleyerek çevreye en az zarar veren üretim metotlarını uygulayarak, mümkün olabilen en düşük maliyetle üretilmiş en güvenilir ürünleri piyasaya sunar.

 

Ø  Kaliteli üretimin nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul ederek, şirketimizde konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilerek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülür. 

 

Ø  Çalışanlarımıza firma amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli ve planlı eğitimler verilir. Çalışanlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmelerini, kendilerini geliştirmeye olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamak amacımızdır. 

 

Ø  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarını da yerine getirmek suretiyle insana ve çevreyi etkileyebilecek olumsuz etkileri önler.

 

Ø  Üst yönetimden en alt birime kadar tüm çalışanlarımızda çevre sorumluluk bilinci kazandırılarak, atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltmayı veya geri kazanmayı sağlar.

 

 

Kuruluşumuz, Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini yasa, mevzuatlar, müşteri şartları ve standart şartlarına uyarak sürekli iyileştirmeyi, Firmamız Entegre Yönetim Sistemi Politikası olarak benimsemiştir.

 

Teknolojik gelişmeler paralelinde eğitimli ve bilinçli çalışanlarla, üretimlerimizin hijyenik koşullarda, yasalara, müşteri şartlarına, insan sağlığına uygun olarak üretileceğini, ilgili gıda mevzuatına uygun, gıda güvenliğinin garanti altına alınacağını ve sürekli iyileştirileceğini KDYF UNLUM ailesi olarak taahhüt ederiz.

1
Kdyf Unlum İletişim
Macun Mah. Öz Ankara Toptancılar Sitesi 6.Blok No:215 Yenimahalle ANKARA
0312 387 27 66
info@kdyfunlum.com.tr
instagram
© Kdyf Unlum. 2017 tüm hakları saklıdır.